KONST / Litografier / Färglitografi 10605001
*
nr 1060 5001
Niclas G Thalberg
(f. 1964), Sverige
Färglitografi, Niclas G Thalberg, (f. 1964), 5/360, bladets mått: 68x49
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 oktober 2016
kl 18:48:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/10 17:27:25
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Niclas G Thalberg
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
Läs mer om Niclas G Thalberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad niclas g thalberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:28
*
Niclas G Thalberg
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
Läs mer om Niclas G Thalberg
nr 1060 5001
Niclas G Thalberg
(f. 1964), Sverige
Färglitografi, Niclas G Thalberg, (f. 1964), 5/360, bladets mått: 68x49
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
Utrop: | 1.200 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 oktober 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/10 17:27:25 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Niclas G Thalberg
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.Läs mer om Niclas G Thalberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad niclas g thalberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:28